Khaled Abdeltawab Abdelrazek

Khaled Abdelrazek
Khaled Abdelrazek yra menininkas ir profesorius, gyvenantis ir kuriantis Egipte ir Saudo Arabijoje. Menininko kūrybinis ir pedagoginis kelias yra įdomus ir vingiuotas. Jis studijavo ir dėsto ne viename universitete Egipte ir užsienyje: 1995 metais įgijo taikomosios dailės bakalauro laipsnį – Hellwan universitete, Egipte. 2003 m. įgijo taikomosios dailės magistro laipsnį Hellwan universitete, Egipte. 2008 m. įgijo taikomosios dailės daktaro laipsnį Hellwan universitete, Egipte.
Podoktorantūros studijas bei stažuotes tęsė: 2008 m. Hochshule Pforzheim universitete, animacinių filmų srityje – Pforcheime, Vokietijoje; 2008 m. Vizualiųjų menų akademijoje, knygos meno ir grafikos srityse Leipcige, Vokietijoje; Libano universitete, dailės fakultete, – Beirute, Libane, 2017 m. UNESCO Pasaulio meno klubo federacijoje (įgytas žiniasklaidos, menų ir animacijos magistro laipsnis) Paryžiuje; 2019 m. UNESCO pasaulio meno klubo federacijoje (įgytas žiniasklaidos, menų ir animacijos magistro laipsnis) Londone.

Menininkas turi nemažai darbinės patirties šiose srityse: 2008 – 2016 m. dirbo radijo, televizijos, grafikos, multimedijos, dizaino, kaligrafijos,animacijos srityse. Menininkas įgavo nemažai patirties ne tik įvairiuose universitetuose, bet ir buvo, ir yra švietimo kanalo direktorius (Švietimo ministerijoje). Menininkas Khaled Abdalzarek, ne tik veda seminarus, bet ir dalyvauja įvairiuose projektuose, kurie susiję su firminio stiliaus, plakatų kūrimu, miesto vystymo tendencijomis, kaligrafija, internetinėmis ir realiomis paskaitomis, animacinių filmų kūrimu. Menininkas taip pat kuria internetinius puslapius bei jų dizainą, režisuoja video filmus.

Menininkas dažnai dalyvauja konferencijose: 2000 m. Arabų regioninėje konferencijoje „Švietimas visiems“; 2001 m. Afrikos konferencijoje dėl vaikų ateities. 2007 m. Pirmojoje tarptautinėje konferencijoje skirtoje informacinėms ir komunikacijos technologijoms ikimokykliniame ugdyme. 2007 m. Korėjos ir Egipto tarptautinėje konferencijoje „Mados dvasia“, 2008 m. Taip pat dalyvavo Korėjos mados ir kostiumų dizaino asociacijos veikloje. Menininkas yra aktyvus Egipto bendruomenių veiklos dalyvis: jis yra Egipto švietimo asociacijos valdybos narys. Khaled Abdelrazek dalyvauja ir savanoriškoje veikloje: humanitariniame forume; ne pelno organizacijoje „Islamic Relief“ Jungtinėje Karalystėje bei Egipte.

Khaled kūriniuose vyrauja abstrakti šiuolaikiška forma, vaizduojami dažniausiai Artimiesiems Rytams būdingi architektūros, istorijos, gamtos motyvai. Menininkas Khaled Abdeltawab Abdelrazek kuria naudodamas įvairias technikas ir technologijas. Svetainėje menininkas pristato skirtingais metais sukurtus paveikslus. Menininko kūryboje gausu simbolių, kurie artimi Rytų šalių estetikai ir kultūrai.