Kristina Valasevičienė

Kristina Valasevičienė gyvena ir kuria Kaune. Ji yra Kauno Foto klubo pirmininkė. Nuo 2010 metų dalyvauja bendrose Fotoklubo parodose ir rengia personalines parodas. Fotografijos publikuotos spaudoje, kataloguose. Dalyvavo ne viename tarptautiniame fotografijų konkurse Lietuvoje ir užsienyje : Izraelyje, Rusijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje.

Tarptautinėje tarpdisciplininio meno parodoje „Šimtai jausmų Lietuvai“ fotomenininkė Kristina Valasevičienė pristato fotografiją „Laiko fragmentai“. Fotografija sukurta 2014 metais. Fotografijos išmatavimai: 60x40x1. Medžiagos ir technika: fotospauda ant plokštės/medžio.

„Visuomet rūpėjo mano šaknys. Dabarties ir praeities santykis. Mano santykis ir ryšys su mano protėviais. Su tais, kuriuos pažinojau, ir su tais, apie kuriuos girdėjau iš pasakojimų. Kažkada jie nuėjo į nebūtį, bet kartu jie visad šalia. Tarsi nebūtų nei praeities, nei dabarties, bet viskas vienu metu. Tarsi istorijos pėdos įsispaudė iš praeities sugrįžtančiuose laiko fragmentuose“, – pasakojo autorė.